marie šnajdrová mountaink
0
0,00 $ 0 items

No products in the cart.

[elementor-template id=”8464″]

Blíží se konec roku i konec výstavy. Taky ale začátek nového roku a začátek nové etapy – mountaink již za pár dní bude malovat v Americe.

Bylo mi ctí a radostí moci pořádat výstavu akvarelových ilustrací v kavárně Sladká dílna na Petřinách. Nádherný prostor jako stvořený pro vystavování umění při vychutnávání si dobré kávy a dortů byl po dva měsíce plný mých obrazů.

Horská tematika stejně jako divokost šelem nebo surrealisticky snové nápady se prolínaly a mnohé z Vás oslovily. I pro mě bylo kouzelné vidět obrazy pohromadě, tematicky uspořádané na téměř galerijní zdi.
Je ale čas obrazy sundat a uvolnit místo dalšímu umění. Některé obrazy již našly pod stromečkem své nové majitele a jiné ještě na vyzvednutí čekají. Děkuji všem, kdo jste si zakoupili a rezervovali obraz od mountaink. Mnoho to pro mě znamená, že Vás mé malby a ilustrace oslovují a tvoří tak spou s Vámi nový příběh.

Děkuji i Vám všem, kdo jste na výstavu zavítali a nechali se vtáhnout do jiného světa, kde je všechno možné a každý tam najde ti své.

[elementor-template id=”8454″]